Restauracja

Kto nie lubi kopytek ?

Opublikowany przez Grzegorz Porębski, dnia 28-październik-2014

(...) że nie serwujemy odgrzewanego jedzenia. Oferujemy między innymi świeże pierogi i kopytka. Te tradycyjne, polskie dania zdobyły u nas największą popularność. Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są przez najlepszych kucharzy. Są oni doskonale wyselekcjonowani pośród kilkudziesięciu działających w tym regionie. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą cieszyć się doskonale przygotowanymi potrawami, które zawsze są świeże oraz smaczne. Są to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, którzy dodatkowo stale się rozwijają, dzięki czemu są w stanie gotować na coraz wyższym poziomie. Nasza restauracja stworzona jest specjalnie (...)

Powiązane słowa kluczowe: gastronomia, restauracja, żywienie

Świeżość palenia kawy to kluczowy element

Opublikowany przez Jarosław Zyskowski, dnia 16-lipiec-2014

(...) Rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, że decydujący wpływ na jakość kawy ma świeżość jej palenia. Znawcy porównują kawę świeżo paloną do świeżych owoców zaś kawę, którą można kupić w jakimkolwiek supermarkecie do owoców mrożonych lub jak kto woli nieświeżych.Świeżo palona kawaTak naprawdę kawa, która jest świeżo palona swój aromat utrzymuje przez kilka dni. Jeżeli jednak przechowujemy ją w odpowiedni sposób możemy liczyć na to, że jej zapach i smak utrzyma się maksymalnie do trzech tygodni.Różne mieszanki kawZamawiając dla siebie kawę świeżo paloną możemy eksperymentować z różnymi (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, restauracja

Parzenie herbaty

Opublikowany przez Michał, dnia 28-marzec-2011

(...) W dzisiejszej kuchni możemy znaleźć rozmaite urządzenia.Od prostych ekspresów przelewowych, zaparzacz wyposażonych w papierowy filtr, poprzez warniki, tygielki aż do zaawansowanych ekspresów ciśnieniowych jakie na co dzień stanowią wyposażenie gastronomii, wyposażenie kawiarni i wyposażenie restauracji.Bardziej wyszukane puby posiadają także warniki oraz osobne młynki.Sposób ten pozwala najlepiej wydobyć z kawy jej walory smakowe.Możemy wyodrębnić 2 rodzaje ekspresów: ekspres ciśnieniowy i ekspres przelewowy.W kuchniach wielu ludzi spotykamy coraz bardziej złożone urządzenia a popularne jeszcze niedawno głośne młynki, zaparzacze, młynki do kawy, zaparzacze do kawy odchodzą stopniowo do graciarni. Profesjonalne urządzenia do magazynowania i przyrządzania kawy oferuje firma Fetco (www.fetco.eu).Punkty gastronomiczne dają nam do wyboru różne rodzaje kaw, ponieważ posiadają różnego rodzaju urządzenia do jej parzenia. Bardziej wyszukane puby posiadają także zaparzacze, warniki oraz osobne młynki.Najbardziej znanym z nich, spotykanym w kawiarniach jest (...)

Powiązane słowa kluczowe: catering, gastronomia, restauracja

Gastronomia w Krakowie

Opublikowany przez Henia, dnia 24-marzec-2011

(...) gastronomiczne oferujące świetne jedzenie Kraków. Nowi menadżerowie przyjeżdżający z państw o odmiennych kulturach chcą spożywać swoje własne jedzenie tym bardziej, iż polskie firmy cateringowe, polska gastronomia a także polski catering nie mają zbyt wiele interesującego do zaoferowania. Rozwijający się nadzwyczaj dynamicznie biznes w Krakowie, spotkania firmowe, powstające firmy - wszystko to spowodowało wzrost popytu na fachowe usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe czy imprezy okolicznościowe. Firma (...)

Powiązane słowa kluczowe: kraków, restauracja, restauracje

Krakowskie jadło

Opublikowany przez Michał, dnia 10-marzec-2011

(...) -Restauracja Antonio Caffé -Restauracja Corleone, -Restauracja VinciKuchnia międzynarodowa: -Restauracja Willa Decjusza, -Restauracja Ceska Chodba, - Restauracja Pod Krzyżykiem, -Restauracja Delight,- Restauracja MagnificaKuchnia grecka: -Restauracja Kraków Leopolis, -Restauracja  Akropolis, -Restauracja HelladaKuchnia śródziemnomorska:-Restauracja Portofino, -Restauracja Bom Fogo, -Restauracja Casablanca, - Restauracja il Calzone Każdy z (...)

Powiązane słowa kluczowe: kuchnia, kulinaria, restauracja, restauracje