Podobne artykuły

 • Bukmacherzy odbijają rynek, czyli jak PiS ograło hazardowy biznes

  Jeszcze kilka miesięcy temu udział uczciwych firm na hazardowym torcie nie przekraczał 10 proc. Dziś wierzą one, że lada moment jedną dziesiątą będzie miała szara strefa.

 • Austria: Wykryto skażenie produktów jajecznych fipronilem

  Do Austrii trafiły produkty jajeczne skażone fipronilem - poinformowała na poniedziałek austriacka Agencja Zdrowia Bezpieczeństwa Żywności (AGES). Chodzi o produkty dla gastronomii pochodzące z Niemiec, Holandii, Belgii Polski.

 • Emeryci są wpychani na szarą strefę. Czas skończyć z tą patologią

  W ocenie ekspertów, z jednej strony ustawodawca zachęca seniorów do zakładania firm, lecz jednocześnie część z nich ogranicza. Grozi im zmniejszeniem lub utratą świadczenia, jeżeli po przejściu na wcześniejszą emeryturę zadeklarują zbyt "wysokie" zarobki. To niesprawiedliwe, ponieważ opłacali swoje składki przez lata.

 • Innowacje nie zawsze przynoszą zyski

  Spora grupa znanych, dużych, innowacyjnych firm technologicznych rozwija się dynamicznie, lecz ma duży problem z zyskami. Mimo to znajdują one finansowanie, często wchodząc na parkiet z ujemnymi wskaźnikami rentowności. Jak to możliwe?

restauracja, catering, gastronomia

Parzenie herbaty

W dzisiejszej kuchni możemy znaleźć rozmaite urządzenia.
Od prostych ekspresów przelewowych, zaparzacz wyposażonych w papierowy filtr, poprzez warniki, tygielki aż do zaawansowanych ekspresów ciśnieniowych jakie na co dzień stanowią wyposażenie gastronomii, wyposażenie kawiarni i wyposażenie restauracji.
Bardziej wyszukane puby posiadają także warniki oraz osobne młynki.
Sposób ten pozwala najlepiej wydobyć z kawy jej walory smakowe.
Możemy wyodrębnić 2 rodzaje ekspresów: ekspres ciśnieniowy i ekspres przelewowy.
W kuchniach wielu ludzi spotykamy coraz bardziej złożone urządzenia a popularne jeszcze niedawno głośne młynki, zaparzacze, młynki do kawy, zaparzacze do kawy odchodzą stopniowo do graciarni. Profesjonalne urządzenia do magazynowania i przyrządzania kawy oferuje firma Fetco (www.fetco.eu).
Punkty gastronomiczne dają nam do wyboru różne rodzaje kaw, ponieważ posiadają różnego rodzaju urządzenia do jej parzenia. Bardziej wyszukane puby posiadają także zaparzacze, warniki oraz osobne młynki.
Najbardziej znanym z nich, spotykanym w kawiarniach jest ekspres ciśnieniowy.
Dodatkowo ciśnieniowe ekspresy możemy podzielić na 3 rodzaje: kolbowy, dzbankowy, automatyczny.
W nich aromat kawy uwalniany jest przy pomocy gorącej pary wodnej. Często nosimy ją przy sobie w termosach, kupujemy w knajpach lub automatach.
Kawa to najbardziej znany napój ludzi.
Przeważająca większość ludzi twierdzi, iż najlepszym sposobem na dobrą kawę jest picie jej w restauracjach lub barach posiadających ekspresy kawowe.
Urządzenia do przyrządzania i magazynowania kawy, a więc warniki, termos, ekspresy do kawy, filtry wdarły się szturmem do naszych biur, kuchni i domów.
Ekspresy do kawy w ostatnich czasach coraz częściej maszerują z kawiarni do naszych domów.
Dodatkowo ciśnieniowe ekspresy możemy podzielić na 3 rodzaje: kolbowy, dzbankowy, automatyczny.
Urządzenia do przyrządzania i magazynowania kawy, a więc termos, termosy, filtry, ekspresy do kawy, warniki wdarły się szturmem do naszych biur, kuchni i domów.
Możemy wyodrębnić 2 rodzaje ekspresów: ekspres ciśnieniowy i ekspres przelewowy.
Wczesna kawa dla wielu ludzi stała się nieodzownym elementem prawidłowego życia.
Często trzymamy ją ze sobą w termosach, nabywamy w knajpach lub automatach.
W dzisiejszej kuchni możemy znaleźć rozmaite urządzenia. Sposób ten pozwala najlepiej wydobyć z kawy jej zalety smakowe.
W kuchniach wielu ludzi spotykamy coraz bardziej złożone produkty a popularne jeszcze niedawno głośne młynki, zaparzacze, młynki do kawy, zaparzacze do kawy odchodzą powoli w zapomnienie.
Kawa to najbardziej znany napój ludzkości.
Duża ilość ludzi mniema, iż najlepszym sposobem na dobrą kawę jest picie jej w pubach lub barach posiadających ekspresy kawowe. W nich aromat kawy wyodrębniany jest przy pomocy gorącej pary wodnej.
Od prostych zaparzaczy, ekspresów przelewowych uzbrojonych w papierowy filtr, poprzez tygielki, warniki aż do zaawansowanych zaparzaczy i ekspresów ciśnieniowych jakie na codzień stanowią wyposażenie dla gastronomii, wyposażenie kawiarni i wyposażenie restauracji.
W jej ofercie odnajdziemy: młynki do kawy, ekspresy, termosy, zaparzacze do kawy, zaparzacze, termos, warnik, ekspresy do kawy, filtry do kawy, warniki.

W obiektywie

restauracja
catering
gastronomia