Podobne artykuły

 • Jedno słowo, które może przesądzić o losie wiatraków. Znów będzie można je budować obok domów?

  Zmiana jednego słowa na ustawie spowoduje, że farmy wiatrowe znów będzie można budować tuż obok domów. Eksperci mówią wprost: to nieetyczny lobbing.

 • PKL: Oferta kupna akcji złożona przez powiat tatrzański odrzucona

  Oferta kupna akcji Polskich Kolei Linowych (PKL) - operatora kolei linowych położonych m.in. na Kasprowym Wierchu - złożona przez zarząd powiatu tatrzańskiego, została odrzucona - podał zarząd Polskich Kolei Linowych SA na oświadczeniu przesłanym na środę PAP.

 • Optymalne wakacje na raju (cz. XI): USA - oszczędności na Wyoming Delaware

  Amerykańskie stany Wyoming Delaware mogą być doskonałym miejscem na założenie firmy. na obu stanach rejestracja podmiotów gospodarczych był bajecznie prosta, a korzyści podatkowe nie do pogardzenia.

 • Słowacja: Wykryto holenderskie jaja skażone fipronilem

  Słowacka inspekcja żywnościowa wykryła na hurtowni spożywczej na mieście Vrbove koło Pieszczan na południowym zachodzie Słowacji 24 opakowania holenderskich jaj skażonych środkiem owadobójczym fipronil - poinformowały na czwartek słowackie media.

restauracja, gastronomia, żywienie

Kto nie lubi kopytek ?


Działamy jako zakład garmażeryjny już od bardzo długiego czasu. Sprawia to że znamy potrzeby naszych klientów i staramy się je w pełni zaspokoić. Naszym priorytetem jest przede wszystkim jakość serwowanego jedzenia. To właśnie dzięki niej zdobyliśmy dużą popularność oraz uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów.


Serwujemy najlepsze, domowe jedzenie. Jest to nasz priorytet. Chcemy aby nasi klienci zamawiając u nas posiłki czuli się jak u siebie w domu. Do przygotowania naszych potraw wykorzystujemy jedynie świeże i wysokiej jakości składniki. Dzięki temu nasze obiady są zawsze smaczne. Dodatkowo warto podkreślić że nie serwujemy odgrzewanego jedzenia. Oferujemy między innymi świeże pierogi i kopytka. Te tradycyjne, polskie dania zdobyły u nas największą popularność.


Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są przez najlepszych kucharzy. Są oni doskonale wyselekcjonowani pośród kilkudziesięciu działających w tym regionie. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą cieszyć się doskonale przygotowanymi potrawami, które zawsze są świeże oraz smaczne. Są to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, którzy dodatkowo stale się rozwijają, dzięki czemu są w stanie gotować na coraz wyższym poziomie.

Nasza restauracja stworzona jest specjalnie dla Ciebie. Cały wystrój powinien zaspokoić wszystkie twoje potrzeby oraz oczekiwania względem tego typu miejsca.

Nasza garmażerka stoi na najwyższym poziomie przez co zdecydowanie warto skorzystać właśnie z naszych usług. Staramy się o to aby zarówno jedzenie jak i lokal stały na najwyższym możliwym poziomie. Takie działania sprawiły że zyskaliśmy wiele pozytywnych opinii oraz mnóstwo zadowolonych klientów.

Podsumowując jesteśmy miejscem w którym zjesz smaczne i tanie posiłki. Stawiamy przede wszystkim na kuchnię polską co pozwala wszystkim naszym klientom poczuć się jak we własnym domu. Jest to nasza największa zaleta.

W obiektywie

restauracja
gastronomia
żywienie