Podobne artykuły

 • Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

  Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

 • Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

 • Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

  Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

 • Bez porozumienia płacowego na Tesco

  Związek zawodowy Solidarność Tesco Polska nie doszły do porozumienia na sprawie wynagrodzeń na roku finansowym 2017. Strony wyczerpały wszystkie etapy poprzedzające strajk.

restauracja, gastronomia, żywienie

Kto nie lubi kopytek ?


Działamy jako zakład garmażeryjny już od bardzo długiego czasu. Sprawia to że znamy potrzeby naszych klientów i staramy się je w pełni zaspokoić. Naszym priorytetem jest przede wszystkim jakość serwowanego jedzenia. To właśnie dzięki niej zdobyliśmy dużą popularność oraz uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów.


Serwujemy najlepsze, domowe jedzenie. Jest to nasz priorytet. Chcemy aby nasi klienci zamawiając u nas posiłki czuli się jak u siebie w domu. Do przygotowania naszych potraw wykorzystujemy jedynie świeże i wysokiej jakości składniki. Dzięki temu nasze obiady są zawsze smaczne. Dodatkowo warto podkreślić że nie serwujemy odgrzewanego jedzenia. Oferujemy między innymi świeże pierogi i kopytka. Te tradycyjne, polskie dania zdobyły u nas największą popularność.


Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są przez najlepszych kucharzy. Są oni doskonale wyselekcjonowani pośród kilkudziesięciu działających w tym regionie. To właśnie dzięki nim nasi klienci mogą cieszyć się doskonale przygotowanymi potrawami, które zawsze są świeże oraz smaczne. Są to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, którzy dodatkowo stale się rozwijają, dzięki czemu są w stanie gotować na coraz wyższym poziomie.

Nasza restauracja stworzona jest specjalnie dla Ciebie. Cały wystrój powinien zaspokoić wszystkie twoje potrzeby oraz oczekiwania względem tego typu miejsca.

Nasza garmażerka stoi na najwyższym poziomie przez co zdecydowanie warto skorzystać właśnie z naszych usług. Staramy się o to aby zarówno jedzenie jak i lokal stały na najwyższym możliwym poziomie. Takie działania sprawiły że zyskaliśmy wiele pozytywnych opinii oraz mnóstwo zadowolonych klientów.

Podsumowując jesteśmy miejscem w którym zjesz smaczne i tanie posiłki. Stawiamy przede wszystkim na kuchnię polską co pozwala wszystkim naszym klientom poczuć się jak we własnym domu. Jest to nasza największa zaleta.

W obiektywie

restauracja
gastronomia
żywienie