Podobne artykuły

 • Budowa elektrowni atomowej na Polsce był znów bardziej prawdopodobna

  Z badań, na które powołuje się rząd, wynika, że ponad 60 proc. Polaków popiera budowę elektrowni jądrowej na Polsce. Obie potencjalne lokalizacje mają poparcie lokalnej społeczności. Problemem był oszacowanie realnych kosztów inwestycji stworzenie ram prawnych, bez których nie będzie możliwa.

 • MRPiPS na sprawie oszustów na OPS-ach

  Informujemy, że Ministerstwo Rodziny, Pracy Polityki Społecznej nie ma nic wspólnego z osobami, które zgłaszają się ostatnio telefonicznie do ośrodków pomocy społecznej wzywają do rzekomo obligatoryjnego udziału na płatnych szkoleniach. Nie podają przy tym kontaktu do siebie. To próba wyłudzenia pieniędzy.

 • PKO BP zawiesi raty poszkodowanym na nawałnicach

  Gigantyczny rozmiar szkód po ostatnich nawałnicach, jakie przeszły nad częścią Polski, spowodował, że instytucje państwowe komercyjne deklarują, że chcą wyciągnąć rękę do poszkodowanych.

 • Nielegalna broń na celowniku KAS

  W Polsce, broń amunicję można posiadać na podstawie pozwolenia wydanego przez właściwego ze względu na miejsce stałego pobytu, komendanta wojewódzkiego Policji. Funkcjonariusze KAS ujawniają nielegalne przesyłki broni amunicji podczas kontroli granicznych jak również kontroli przesyłek kurierskich.

restauracja, restauracje, kraków

Gastronomia w Krakowie

Moda na kuchnię włoską poskutkowała tym, że w Krakowie otwarto kolejną włoską restaurację.

To gustowny i świetnie zlokalizowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, lecz organizuje bankiety oraz imprezy okolicznościowe, świadczy także usługi cateringowe dla firm. Nadzwyczaj rozbudowane menu, smaczne oraz zdrowe posiłki to atuty tej restauracji.

Wraz ze stale wzrastającą ilością gości zagranicznych w Krakowie zaczęły otwierać się jak grzyby po deszczu coraz to nowe lokale gastronomiczne w Krakowie oraz lokale gastronomiczne oferujące świetne jedzenie Kraków. Nowi menadżerowie przyjeżdżający z państw o odmiennych kulturach chcą spożywać swoje własne jedzenie tym bardziej, iż polskie firmy cateringowe, polska gastronomia a także polski catering nie mają zbyt wiele interesującego do zaoferowania.

Rozwijający się nadzwyczaj dynamicznie biznes w Krakowie, spotkania firmowe, powstające firmy - wszystko to spowodowało wzrost popytu na fachowe usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe czy imprezy okolicznościowe. Firma cateringowa o klasycznym profilu działalności, robiąca klasyczne bigos, pierogi lub gołąbki przestaje mieć już dziś rację bytu na rynku.

Moda na kuchnię japońską oraz legendarne sushi przybyła do Krakowa wraz z menadżerami otwieranych tu co rusz fabryk chińskich, koreańskich, japońskich i wreszcie tajwańskich. Dobra restauracja japońska położona przy ulicy Mariackiej w Krakowie serwuje wyśmienite i wykwintne dania z surowych ryb i owoców morza. Restauracja japońska oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje bankiety firmowe i imprezy okolicznościowe.

W obiektywie

restauracja
restauracje
kraków