Podobne artykuły

 • Rewizje u byłych członków zarządu chorwackiego koncernu Agrokor

  Ponad 300 chorwackich policjantów prowadziło na poniedziałek rewizje na ok. 60 miejscach na ramach operacji przeciwko byłemu zarządowi koncernu rolno-spożywczego Agrokor - największej prywatnej firmy na Chorwacji.

 • USA: Wicepremier Morawiecki na sesji MFW Banku Światowego

  Wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki na piątek ma reprezentować Polskę na rozpoczynającej się na Waszyngtonie jesiennej sesji Międzynarodowego Funduszu Walutowego Banku Światowego.

 • Digitalizacja górnictwa: Świat nam ucieka!

  Digitalizacja to proces, który warto prowadzić nie dla idei, lecz ze względu na duże korzyści. Jak szacujemy, globalnie na sektorze górniczym digitalizacja może przynieść 370 mld dol. wartości dodanej. Trzeba działać szybko - radzi Tomasz Jurkanis, partner lokalny na warszawskim biurze McKinsey & Company na rozmowie z Piotrem Myszorem.

 • Politykę surowcową na Polsce zaczynamy od nowa

  Politykę surowcową na Polsce zaczynamy od nowa; chcemy spowodować wzrost gospodarczy państwa oraz wzrost jego roli geopolitycznej na oparciu o surowce posiadane przez Polskę te pozyskiwane za granicą - powiedział wiceminister środowiska główny geolog kraju Mariusz Orion Jędrysek.

restauracja, restauracje, kraków

Gastronomia w Krakowie

Moda na kuchnię włoską poskutkowała tym, że w Krakowie otwarto kolejną włoską restaurację.

To gustowny i świetnie zlokalizowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, lecz organizuje bankiety oraz imprezy okolicznościowe, świadczy także usługi cateringowe dla firm. Nadzwyczaj rozbudowane menu, smaczne oraz zdrowe posiłki to atuty tej restauracji.

Wraz ze stale wzrastającą ilością gości zagranicznych w Krakowie zaczęły otwierać się jak grzyby po deszczu coraz to nowe lokale gastronomiczne w Krakowie oraz lokale gastronomiczne oferujące świetne jedzenie Kraków. Nowi menadżerowie przyjeżdżający z państw o odmiennych kulturach chcą spożywać swoje własne jedzenie tym bardziej, iż polskie firmy cateringowe, polska gastronomia a także polski catering nie mają zbyt wiele interesującego do zaoferowania.

Rozwijający się nadzwyczaj dynamicznie biznes w Krakowie, spotkania firmowe, powstające firmy - wszystko to spowodowało wzrost popytu na fachowe usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe czy imprezy okolicznościowe. Firma cateringowa o klasycznym profilu działalności, robiąca klasyczne bigos, pierogi lub gołąbki przestaje mieć już dziś rację bytu na rynku.

Moda na kuchnię japońską oraz legendarne sushi przybyła do Krakowa wraz z menadżerami otwieranych tu co rusz fabryk chińskich, koreańskich, japońskich i wreszcie tajwańskich. Dobra restauracja japońska położona przy ulicy Mariackiej w Krakowie serwuje wyśmienite i wykwintne dania z surowych ryb i owoców morza. Restauracja japońska oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje bankiety firmowe i imprezy okolicznościowe.

W obiektywie

restauracja
restauracje
kraków